Kursy kryptowalut:
19:22

Bitcoin – Opłata rachunków

Opłać swoje rachunki za pomocą bitcoinów

Za pomocą poniższego formularza możesz zrealizować dowolny przelew do banku w Polsce i opłacić go bitcoinami. My automatycznie zamienimy wpłacone bitcoiny na złotówki, które przelejemy pod wskazany przez Ciebie numer konta, z podanym w formularzu tytułem płatności.

Gwarantujemy niezmienność kursu, czyli nawet w przypadku zmiany kursu bitcoin masz gwarancję, że na docelowym rachunku znajdzie się tyle PLN ile zostało zamówionych w poniższym formularzu. W tej usłudze nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji od transakcji.

Po złożeniu zamówienia masz 60 minut na wpłatę bitcoinów pod wskazany adres bitcoin. Przez ten czas rezerwujemy dla Ciebie kurs wymiany z momentu zamówienia. Jeśli nie dokonasz wpłaty w ciągu godziny, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Wprowadź dane rachunku odbiorcy

Podaj numer IBAN rachunku bankowego na jaki mamy przesłać pieniądze. Obsługujemy tylko rachunki polskie.
Podaj nazwę odbiorcy przelewu
Podaj tytuł przelewu. Podany tytuł zostanie uzupełniony o dopisek – transakcja kantorbitcoin.pl nr xxxx

PLN
Podaj kwotę w PLN jaka ma zostać przelana na wskazany rachunek bankowy
Wgraj skan lub zdjęcie opłacanej faktury/rachunku (plik w formacie PDF lub JPG, max 5MB).
0.000000 BTC
Tyle bitcoinów potrzebujemy, aby zrealizować ten przelew

Twoje dane

Podaj swoje dane do kontaktu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w razie wystąpienia wątpliwości związanych z realizacją transakcji.

Akceptuję Regulamin i chcę aby Usługa KantorBitcoin polegająca na sprzedaży kryptowaluty została zrealizowana natychmiast, co będzie skutkowało utratą prawa do odstąpienia od umowy.
W przypadku gdy opłacasz rachunki do firmy innej niż powszechny dostawca energii, mediów lub telekomunikacyjny, możesz zostać poproszony o weryfikację tożsamości zgodnie z zasadami AML/KYC.

© Seed Systems Ltd., 590 Kingston Road, London, SW20 8DN, United Kingdom, tel. +44 736 0268 001