Kursy kryptowalut:
15:35

Weryfikacja trwa

Twoja weryfikacja jest aktualnie przetwarzana – zwykle trwa to kilkanaście-kilkadziesiąt minut. O jej zakończeniu poinformujemy Cię poprzez sms oraz e-mail.
UWAGA! Pamiętaj o poniższych zasadach:

  • Zasada 1 – KantorBitcoin.pl nie współpracuje z żadnymi doradcami ani firmami, które oferują inwestycje i zarabianie na kryptowalutach. Jeśli dokonujesz transakcji za namową takich firm, nie rób tego, gdyż możesz stać się ofiarą oszustów. Jeśli ktoś za Ciebie złożył zamówienie w naszym kantorze lub jeśli pomagał Ci je złożyć – nie dokonuj wpłaty, gdyż możesz stać się ofiarą oszusta, a w razie wątpliwości skontaktuj
    się z nami pisząc na [email protected] Inwestycje w kryptowaluty obarczone są bardzo dużym ryzykiem utraty środków.
  • Zasada 2 – Jeśli dokonujesz wpłat do naszego serwisu na zlecenie osób lub firm trzecich, jeśli zaoferowano Ci pracę polegającą na dokonywaniu wpłat do naszego serwisu, jeśli chcesz opłacić atrakcyjny zakup na portalu ogłoszeniowym (Facebook, OLX, Allegro, itp) – możesz brać udział w procederze prania pieniędzy lub stać się ofiarą przestępców.
  • Zasada 3 – Jeśli ktoś poprzez serwis społecznościowy lub komunikator pisze do Ciebie z prośbą o zakup kryptowalut (nawet z konta dobrego znajomego czy rodziny), upewnij się poprzez telefoniczny z tą osobą, że
    konto tej osoby nie zostało przejęte przez hackerów. Zalecamy – Nie kupuj kryptowalut dla innych osób, gdyż jest to dla Ciebie ryzyko!

Przejdź na stronę główną

© Seed Systems Ltd., 590 Kingston Road, London, SW20 8DN, United Kingdom, tel. +44 736 0268 001