Kursy kryptowalut:
16:26

Weryfikacja

Weryfikacja KYC/AML w kantorze KantorBitcoin.pl

Za pomocą poniższego formularza możesz zrealizować dokonać weryfikacji KYC/AML w kantorze KantorBitcoin.pl, co umożliwi Ci korzystanie z pełnej funkcjonalności kantoru. Weryfikacje są przeprowadzane na bieżąco, codziennie w godzinach 9:00 – 21:00. Zwykle weryfikacja następuje w ciągu 30 minut od wysłania zgłoszenia.
Dla celów weryfikacji należy podać wszystkie informacje wymienione w formularzu poniżej.

Dane podstawowe:


Adres zamieszkania:


Potwierdzenie tożsamości:

Wymagane skany dokumentów możesz wgrać w poniższym formularzu lub wysłać e-mailem na adres [email protected] podając tytuł maila „Weryfikacja KantorBitcoin.pl”.
Po poprawnym wysłaniu formularza pojawi się informacja o rozpoczęciu weryfikacji (jeśli pojawi się pusta strona, to znaczy, że połączenie zostało przerwane – wówczas zmniejsz wielkość wgrywanych plików i spróbuj ponownie).
Zdjęcie lub skan dokumentu potwierdzającego tożsamość, którym może być:
  • dowód osobisty /obie strony/
  • paszport /strona ze zdjęciem właściciela paszportu/
  • karta pobytu
Na przesyłanym dokumencie dopuszczalne jest naniesienie znaku wodnego i informacji „dla celów weryfikacji kantorbitcoin.pl”.
Wgraj skan lub zdjęcie strony ze zdjęciem (plik w formacie PDF lub JPG, max 2MB).
Wgraj skan lub zdjęcie drugiej strony dokumentu (jeśli dotyczy, plik w formacie PDF lub JPG, max 2MB).
Wgraj zdjęcie „selfie”, na którym trzyma Pan/Pani w ręku przesłany dokument tożsamości wraz z kartką z odręcznym tekstem „Dla KantorBitcoin” (plik w formacie PDF lub JPG, max 2MB).

Potwierdzenie adresu:

Wgraj zdjęcie lub skan dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania (np. rachunek za prąd, gaz lub media, pismo z urzędu, umowa, wyciąg z konta, itp.) wystawiony na Pana/Pani nazwisko nie wcześniej niż 6 miesięcy temu. (plik w formacie PDF lub JPG, max 2MB).


Oświadczam, że nie jestem osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne (PEP)
Oświadczam, że weryfikację w kantorze kryptowalut KantorBitcoin.pl przeprowadzam samodzielnie, na własne potrzeby i wszystkie transakcje w kantorze będę wykonywał(-a) samodzielnie, nie użyczając nikomu swoich danych do dokonywania transakcji w moim imieniu.
Oświadczam, że wszelkie środki przelewane przeze mnie do kantoru KantorBitcoin.pl na potrzeby realizacji zamówień zakupu lub sprzedaży kryptowalut będą moją własnością i będą pochodziły z legalnych źródeł.
UWAGA! Pamiętaj o poniższych zasadach:

  • Zasada 1 – KantorBitcoin.pl nie współpracuje z żadnymi doradcami ani firmami, które oferują inwestycje i zarabianie na kryptowalutach. Jeśli dokonujesz transakcji za namową takich firm, nie rób tego, gdyż możesz stać się ofiarą oszustów. Jeśli ktoś za Ciebie złożył zamówienie w naszym kantorze lub jeśli pomagał Ci je złożyć – nie dokonuj wpłaty, gdyż możesz stać się ofiarą oszusta, a w razie wątpliwości skontaktuj
    się z nami pisząc na [email protected] Inwestycje w kryptowaluty obarczone są bardzo dużym ryzykiem utraty środków.
  • Zasada 2 – Jeśli dokonujesz wpłat do naszego serwisu na zlecenie osób lub firm trzecich, jeśli zaoferowano Ci pracę polegającą na dokonywaniu wpłat do naszego serwisu, jeśli chcesz opłacić atrakcyjny zakup na portalu ogłoszeniowym (Facebook, OLX, Allegro, itp) – możesz brać udział w procederze prania pieniędzy lub stać się ofiarą przestępców.
  • Zasada 3 – Jeśli ktoś poprzez serwis społecznościowy lub komunikator pisze do Ciebie z prośbą o zakup kryptowalut (nawet z konta dobrego znajomego czy rodziny), upewnij się poprzez telefoniczny z tą osobą, że
    konto tej osoby nie zostało przejęte przez hackerów. Zalecamy – Nie kupuj kryptowalut dla innych osób, gdyż jest to dla Ciebie ryzyko!

O zakończeniu weryfikacji poinformujemy Cię poprzez e-mail.

© Seed Systems Ltd., 590 Kingston Road, London, SW20 8DN, United Kingdom, tel. +44 736 0268 001