theme switch

Weryfikacja KYC

Kantor KantorBitcoin.pl zakończył działalność.

Możesz zakupić lub sprzedać kryptowaluty w kantorach stacjonarnych Cashify - na hasło "KANTORBITCOIN" otrzymasz promocję

Jeśli chcesz kupić lub sprzedać online, skorzystaj z Binance lub MEXC

UWAGA! Pamiętaj o poniższych zasadach:

Zasada 1 – KantorBitcoin.pl nie współpracuje z żadnymi doradcami ani firmami, które oferują inwestycje i zarabianie na kryptowalutach. Jeśli dokonujesz transakcji za namową takich firm, nie rób tego, gdyż możesz stać się ofiarą oszustów. Jeśli ktoś za Ciebie złożył zamówienie w naszym kantorze lub jeśli pomagał Ci je złożyć – nie dokonuj wpłaty, gdyż możesz stać się ofiarą oszusta, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami pisząc na [email protected]. Inwestycje w kryptowaluty obarczone są bardzo dużym ryzykiem utraty środków.

Zasada 2 – Jeśli dokonujesz wpłat do naszego serwisu na zlecenie osób lub firm trzecich, jeśli zaoferowano Ci pracę polegającą na dokonywaniu wpłat do naszego serwisu, jeśli chcesz opłacić atrakcyjny zakup na portalu ogłoszeniowym (Facebook, OLX, Allegro, itp) – możesz brać udział w procederze prania pieniędzy lub stać się ofiarą przestępców.

Zasada 3 – Jeśli ktoś poprzez serwis społecznościowy lub komunikator pisze do Ciebie z prośbą o zakup kryptowalut (nawet z konta dobrego znajomego czy rodziny), upewnij się poprzez kontakt telefoniczny z tą osobą, że jej konto nie zostało przejęte przez hackerów. Zalecamy – Nie kupuj kryptowalut dla innych osób, gdyż jest to dla Ciebie ryzyko!

W razie jakichkolwiek wątpliwości, przed zleceniem zakupu kryptowalut skontaktuj się z nami.