Kursy kryptowalut:
15:00

Zapłać rachunek BTC za pomocą PLN

Zapłać rachunek w bitcoinach za pomocą złotówek

Za pomocą poniższego formularza możesz zrealizować automatyczny zakup i przelew dokładnej kwoty bitcoinów na wskazany adres docelowy w sieci bitcoin. Dzięki temu, nie posiadając bitcoinów możesz szybko opłacić usługi, które wymagają płatności kryptowalutą.

Gwarantujemy niezmienność kursu, czyli nawet w przypadku zmiany kursu bitcoin masz gwarancję, że na docelowym rachunku znajdzie się tyle BTC, ile zostało zamówionych w formularzu. W tej usłudze nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji od transakcji.

Po złożeniu zamówienia masz 120 minut na wpłatę odpowiedniej kwoty PLN – jeśli korzystasz z banku innego niż nasze, użyj szybkiego przelewu Express Elixir, BlueCash lub SORBNET. Przez ten czas rezerwujemy dla Ciebie kurs wymiany z momentu zamówienia. Jeśli nie dokonasz wpłaty w tym czasie, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Wprowadź dane odbiorcy

Podaj adres w sieci bitcoin na jaki mają trafić środki.

BTC
Podaj kwotę w BTC jaka ma zostać przelana na wskazany adres

0.00 PLN
Koszt zakupu i transferu wskazanej liczby bitcoinów

Twoje dane

Podaj swoje dane do kontaktu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w razie wystąpienia wątpliwości związanych z realizacją transakcji.

Akceptuję Regulamin i chcę aby Usługa KantorBitcoin polegająca na zakupie i transferze kryptowaluty została zrealizowana natychmiast, co będzie skutkowało utratą prawa do odstąpienia od umowy.
Każda transakcja jest przez nas weryfikowana – możesz zostać poproszony o weryfikację tożsamości zgodnie z zasadami AML/KYC, dlatego aby ułatwić szybką realizację zamówienia, zwróć uwagę aby podane przez Ciebie dane kontaktowe były poprawne.

© Seed Systems Ltd., 590 Kingston Road, London, SW20 8DN, United Kingdom, tel. +44 736 0268 001