theme switch

Szybkie wpłaty z ponad 20 banków w KantorBitcoin.pl

W Kantor Bitcoin naszym priorytetem jest, aby transakcje realizowane przez nasz kantor były dla Państwa wygodne i szybkie.

W drugiej połowie 2017 nawiązaliśmy współpracę z czterema dużymi bankami i klienci mBank, PKO BP, Alior Bank oraz ING Bank mogą obecnie realizować transakcje przez nasz kantor błyskawicznie, dokonując wpłat na dedykowane konto w swoim banku. Planujemy tą listę rozszerzyć jeszcze o 1 bank w najbliższej przyszłości.

Dziś, we współpracy z operatorem płatności TPay.com, przywróciliśmy też możliwość realizacji szybkich wpłat z ponad 20 innych banków. Korzystając z nowej funkcjonalności, nie mając konta w żadnym z banków z jakimi współpracuje nasz kantor, możesz przelać środki na wymianę w kilkanaście minut. Korzystanie z szybkich przelewów TPay wiąże się z dodatkową prowizją w wysokości 2,9%.

W trosce o bezpieczeństwo kantoru i naszych użytkowników, wszyscy nowi (niezweryfikowani) użytkownicy, przy pierwszej transakcji za pośrednictwem TPay będą proszeni o weryfikację - dokładamy starań, aby ten proces przebiegał bardzo sprawnie i na razie nam się udaje :-) Po przeprowadzeniu weryfikacji, kolejne zlecenia danego użytkownika już będą realizowane w trybie maksymalnie szybkim.

Skorzystać z nowej opcji możesz na stronach:

  • szybki zakup bitcoin - https://kantorbitcoin.pl/kupno-sprzedaz-bitcoin/
  • szybki zakup litecoin - https://kantorbitcoin.pl/kupno-sprzedaz-litecoin-ltc/
  • Powiązane

    Prosty i bezpieczny portfel bitcoinowy – Jak z niego korzystać?

    Litecoin - pierwsza alternatywna kryptowaluta

    » więcej artykułów