theme switch

Ciekawa promocja w PortfelBitcoin.pl na darmową książkę.

Podczas inwestycji w kryptowaluty jednym z ważniejszych aspektów oprócz doboru odpowiedniej strategii jest to, aby dobrze zabezpieczyć swoje środki. Aby tego dokonać będziemy musieli wybrać portfel bitcoin, w którym przechowamy naszą cyfrową walutę. Jednym z najwygodniejszych i najbardziej spopularyzowanym typem portfeli są tzw. portfele przeglądarkowe, które jesteśmy w stanie uruchomić z dowolnego komputera czy nawet telefonu przy użyciu loginu oraz hasła.

Portfel kryptowalutowy - Portfelbitcoin.pl

Jeśli szukasz sprawdzonego portfela przeglądarkowego, który jednocześnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twoich środków, to rekomendujemy portfel kryptowalutowy - portfelbitcoin.pl

Jest on bezpośrednio zintegrowany z naszym kantorem kryptowalut oraz idealnie nadaje się dla osób początkujących, które potrzebują jednego, prostego rozwiązania na przechowywanie swoich bitcoinów oraz innych walut cyfrowych. Jeśli nabywasz kryptowaluty za niewielkie sumy i nie chcesz płacić opłat transakcyjnych pobieranych przez górników za przesłanie swoich kryptowalut (które są dość znaczne i w przypadku bitcoina (BTC) oraz ethereum (ETH) mogą one sięgać nawet kilkudziesięciu złotych) możesz zlecić ich wpłatę na swoje konto w portfelbitcoin.pl. Ze względu na to, że jest on zintegrowany z kantorem transfer ten będzie całkowicie darmowy!

Dodatkową zaletą portfela jest to, że pozwala on wymienić Ci np. bitcoina lub ethera bezpośrednio na każdą inną kryptowalutę, która dostępna jest w ofercie. W tej chwili jest to ethereum, litecoin, dash oraz litecoin oraz monero. W przyszłości planowana jest integracja jeszcze większej ilości kryptowalut, które będzie można nabyć również bezpośrednio za Polską złotówkę (PLN)!

Przeprowadź weryfikację KYC w PortfelBitcoin.pl i otrzymaj darmowy egzemplarz książki "Kryptowaluty od Zera"!

Wystarczy, że założysz konto na platformie PortfelBitcoin.pl, przejdziesz pozytywnie proces weryfikacji KYC, a następnie dokonasz chociaż jednej, dowolnej operacji na swoim portfelu (może to być kupno/sprzedaż kryptowaluty lub jej wpłata/wypłata z portfela czy też wymiana na inną). Podczas weryfikacji należy również zaznaczyć chęć udziału w promocji poprzez odhaczenie pola "chcę wziąć udział w promocji i otrzymać za darmo książkę". Weryfikację należy przeprowadzić po zalogowaniu do PortfelBitcoin.pl, za pomocą formularza weryfikacyjnego.

O czym jest książka "Kryptowaluty od zera"?

Głównym zadaniem książki, jest przestawienie czytelnikowi w jak najprostszy sposób podstawowych aspektów związanych z technologią kryptowalut, oraz wyjaśnienie zagadnień matematycznych, technicznych i finansowo-ekonomicznych, jakie są z nimi powiązane. To doskonała pozycja dla wszystkich ciekawych świata i nowoczesnych technologii, które w przyszłości mogą zrewolucjonizować naszą rzeczywistość. Nie zawiera ona porad inwestycyjnych i obiektywnie przedstawia tematykę, która jest w niej zawarta.

Książka sprzedała się już w ponad 2,5 tysiącach egzemplarzy, a w przyszłości pojawi się ona również w formie audiobooka. Jest to w tej chwili jedna z najpopularniejszych książek wydanych w języku polskim, która porusza tę ciekawą tematykę.

 

Powiązane

Kurs Bitcoin bije kolejny rekord 8130 USD

Kurs bitcoina na fali - jak wysoko może jeszcze urosnąć?

» więcej artykułów