theme switch

Wprowadzamy sprzedaż Portfeli Ledger Nano S za bitcoiny

W listopadzie 2017 KantorBitcoin.pl został oficjalnym dystrybutorem firmy Ledger, która jest producentem najpopularniejszych sprzętowych portfeli bitcoin Ledger Nano S.

Miło nam poinformować, że już możecie od nas kupić portfel Ledger Nano S, płacąc za niego bitcoinami. Koszt zakupu urządzenia wynosi 0,01 BTC i obejmuje już dostawę na terenie Polski.

Składając zamówienie należy wybrać preferowany sposób dostawy (paczkomat lub przesyłka kurierska). Dane do faktury (opcjonalnie) można wysłać mailem na [email protected], po opłaceniu zamówienia.

Portfel Ledger Nano S kupisz TUTAJ.

Portfel sprzętowy do przechowywania kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, i inne. Obecnie portfel Ledger Nano S obsługuje kilkanaście kryptowalut.

Portfele sprzętowe, takie jak Ledger Nano S, są najpewniejszym rozwiązaniem do przechowywania kryptowalut, gdyż są podłączane do internetu tylko na czas realizacji transakcji. Twój klucz prywatny nigdy nie jest udostępniany czy narażony na odczytanie, gdyż jest zaszyfrowany i zabezpieczony PIN’em bezpośrednio na urządzeniu.

Portfel Ledger Nano S, to nie tylko porfel na bitcoiny - można w nim przechowywać dużo więcej kryptowalut. Lista kryptowalut aktualnie obsługiwanych przez Ledger Nano S:

portfel ledger nano S kryptowaluty Rys. Lista kryptowalut aktualnie obsługiwanych przez portfel Ledger Nano S

Portfel Ledger Nano S za bitcoiny kupisz TUTAJ.

Jeśli chcesz kupić portfel Ledger Nano S za złotówki, możesz go kupić w sklepie KopanieBitcoin, na stronie https://kopaniebitcoin.pl/sklep/portfele-bitcoin/portfel-bitcoin-ledger-nano-s/

Powiązane

Jak rozliczyć podatek od bitcoin za rok 2017?

Czym są instrumenty pochodne? - Kryzys finansowy w latach 2007-2009.

» więcej artykułów