theme switch

Binance podaje 30 kryptowalut, które znajdą się na platformie dla użytkowników z USA.

Binance US będzie to platforma giełdowa, stworzona dla użytkowników z USA, która zgodnie ze bardzo wymagającymi regulacjami prawnymi ma zapewnić im bezpieczny i niezawodny handel. Aktualnie ze względu na przepisy obowiązujące w tym kraju, dostęp użytkowników do głównej giełdy od czerwca jest czasowo ograniczony. Jest to związane z kryptowalutami na tej platformie, które według Amerykańskiego prawa nie spełniały niektórych wymogów związanych z bezpieczeństwem oraz obecnością dźwigni finansowej. Jeśli chcesz przeczytać więcej na ten temat, polecamy nasz wcześniejszy artykuł. Portfele i silnik platformy będzie praktycznie identyczny jak na oryginalnej giełdzie, w pełni licencjonowany i obsługiwany przez BAM trading services.

Założyciele uważają, że łatwość w wydawaniu zasobów kryptograficznych i domniemany brak regulacji może sprawić, że będą one stanowiły cele nadużyć finansowych i co się z tym wiąże - również prawnych. Binance US będzie miał prawny i moralny obowiązek, aby chronić użytkowników przed nieuczciwymi projektami blockchainowymi i zwalczać przestępstwa finansowe. W związku z tym firma przyjęła pewne ramy pomagające ocenić ryzyko zasobów cyfrowych i wydzieleniu tych, które mogą wnieść, według nich, realną szansę na zwiększenie wydajności świata oraz zapewnienie przejrzystych standardów notowań zgodnymi z obowiązującymi w USA wymogami prawnymi.

Główne czynniki, które były brane pod uwagę.

  • Czy obrót danym aktywem będzie zgodny z przepisami prawnymi AML/CFT i normami dla papierów wartościowych oraz przepisami wykonawczymi?
  • Technologiczny poziom bezpieczeństwa kryptowaluty i użyteczność systemu oraz realistyczność utworzenia go.
  • Czy popyt i podaż są uczciwie rozdystrybuowane i nie dochodzi do manipulacji cenowych oraz ilościowych ze strony osób kierujących projektem?
  • Czy społeczność i zespół główny osiągają konsensus i kompromisy w celu kontynuowania projektu?
  • Przejrzystość i transparentność osób zarządzających projektem oraz klarowna strategia działania, w celu rozwiązania realnych problemów.

Źródło: https://medium.com/binance-us/exciting-developments-coming-soon-for-binance-us-f79f86bdd9c6

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z głównej platformy giełdy binance, a jeszcze nie wiesz jak przelać tam swoje środki zachęcamy do lektury naszego poradnika na ten temat.

Bitcoina oraz litecoina możesz kupić w naszym kantorze kantorbitcoin.pl:

 

Powiązane

Czy czeka nas kolejna bańka spekulacyjna na bitcoinie?

Spadek ceny bitcoina o 3000$ w kilka godzin - co go spowodowało?

» więcej artykułów