theme switch

Binance - jak wpłacić pieniądze? Poradnik

Jeśli kupujesz kryptowaluty z myślą o zdeponowaniu ich na giełdzie kryptowalut, możesz to w wygodny sposób zrobić w kantorze KantorBitcoin.pl. Sam proces zakupu jest dość prosty i wyjaśnialiśmy go w poradniku Jak kupić bitcoin.

Sporo osób po kupnie kryptowalut jako miejsce docelowe do przesłania swoich środków wybiera giełdę, na której dostępne jest bardzo szerokie spektrum różnych innych walut cyfrowych.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych platform giełdowych jest Binance. Kupując kryptowaluty warto w pierwszej kolejności skorzystać z naszego kantoru, ponieważ giełda ta nie pozwala nabyć walut cyfrowych za złotówki. Jeśli dysponujemy inną walutą np. dolarem lub euro to prowizja od kupna wynosi 3,5%. Kolejnym wymogiem jest posiadanie karty kredytowej Visa lub Mastercard.

Dla porównania korzystając z naszego KantorBitcoin.pl możesz kupić kryptowaluty za złotówki, a prowizja wynosi jedynie 1,5%.

Jak wpłacić środki na binance?

Aby wpłacić swoje kryptowaluty na giełdę binance będziemy potrzebowali naszego adresu publicznego z giełdy. Po zalogowaniu na konto giełdowe wchodzimy w zakładkę fundusze i klikamy w salda.

Pamiętaj, że dla każdej waluty cyfrowej wygenerowany jest  przez giełdę osobny adres publiczny. Jeśli np. wyślesz swoje litecoiny na adres wygenerowany dla bitcoina może się to wiązać z ich całkowitą utratą!

Następnie odnajdujemy kryptowalutę, której adres nas interesuje i kilkamy wpłata.

W kolejnym kroku wyświetli nam się okienko z adresem, na który należy przelać środki, aby trafiły one na Twoje konto giełdowe. Dla każdego użytkownika giełdy generuje się inny adres. Możesz go skopiować lub zeskanować za pomocą kodu QR.

Jeśli nabywasz bitcoiny za pomocą naszego kantoru to adres z okienka "BTC Adres wpłaty" wpisujesz w okienku "Adres bitcoin do wypłaty". Spowoduje to, że zakupione przez Ciebie kryptowaluty trafią bezpośrednio na Twoje konto giełdowe binance.

 

Jeśli po przeczytaniu poradnika dalej będziesz miał jakieś wątpliwości co do czynności jakie należy wykonać, aby wszystko przebiegło szybko i bezpiecznie napisz do nas na facebooku lub mailowo pod adres [email protected]

Jeśli jesteś zainteresowany przesłaniem zakupionych bitcoinów na bezpieczny portfel, a nie na giełdę, koniecznie przeczytaj ten poradnik.

Zmiany w kursie bitcoina możesz śledzić w naszym archiwum cenowym lub na poniższym 7-dniowym wykresie.

Bitcoina oraz litecoina możesz kupić w naszym kantorze kantorbitcoin.pl:

 

Powiązane

IOTA - opis kryptowaluty

Kurs bitcoina - jak go przewidzieć i co na niego wpływa?

» więcej artykułów