theme switch

KantorBitcoin uruchamia kantor w Republice Południowej Afryki

Jeśli wybieracie się na wakacje do RPA, mamy dla Was dobrą wiadomość - w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy kantor CoinExpress (https://coinexpress.co.za), który jest usługą umożliwiającą szybki zakup i sprzedaż Bitcoin oraz Litecoin w Republice Południowej Afryki.

Zasada działania i składania zamówień w CoinExpress jest identyczna jak w KantorBitcoin.pl. CoinExpress jest prowadzony przez dedykowaną spółkę CoinPay Pty., zarejestrowaną w RPA i współpracującą z tamtejszymi bankami.

Rynek południowoafrykański jest bardzo dynamicznie rozwijającym się rynkiem jeśli chodzi o wykorzystanie kryptowalut, a tamtejsze władze i regulatorzy traktują technologie związane z blockchain otwarcie. Popularność kryptowalut w społeczeństwie jest rośnie w RPA bardzo gwałtownie, lecz nie nadąża za tym rozwój infrastruktury i biznesu - aktualnie na rynku RPA istniają 3 giełdy kryptowalutowe (w tym 2 globalne). pozwalające na zakup Bitcoin za Południowoafrykańskie Randy, a większość transakcji zakupu kryptowaluty odbywa się poprzez Localbitcoins.

Rys. Procent społeczeństwa, który kupił kryptowaluty - RPA jest bardzo dynamicznym rynkiem

Daje to duże pole do popisu dla kantorów, które umożliwiają szybkie i wygodniejsze w stosunku do giełd transakcje, a przy tym pozwalają na ich dokonywanie w całości przez internet.

Trzymamy kciuki za naszego "południowoafrykańskiego brata", a Was w przypadku gdy będziecie w RPA, zachęcamy do zakupów :-)

Powiązane

Śmiał się z bitcoina, teraz kupuje za setki milionów dolarów. O kim mowa?

Kurs ethera przebił 3 tys. dolarów. Czy będzie on kontynuował swój dalszy wzrost?

» więcej artykułów