theme switch

Nowe możliwości wpłaty w KantorBitcoin.pl

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie dodaliśmy dwie nowe możliwości dokonywania wpłat do zakupu bitcoin i litecoin w KantorBitcoin.pl. KantorBitcoin.pl nawiązał współpracę z Alior Bank SA oraz PKO BP SA, dzięki czemu użytkownicy posiadający te konta mogą dokonywać wpłat do naszego kantoru w trybie natymiastowym - po prostu używając dedykowanego rachunku w ich banku. Już wcześniej taka możliwość mieli klienci banków ING Bank oraz mBank.

W najbliższym czasie planujemy nawiązać współpracę z jeszcze jednym dużym bankiem.

Chcemy też przypomnieć, że użytkownicy, którzy nie mają konta w żadnym z powyższych banków, aby zrealizować szybką wpłatę, i szybko kupić bitcoin lub litecoin, powinni zrobić przelew na nasz rachunek w mBank lub PKO, a w swoim banku w formularzu przelewu zaznaczyć opcję szybkiego przelewu np. SORBNET, Express Elixir, Bluecash (dostępność szybkich przelewów jest zależna od banku).

KantorBitcoin.pl nie pobiera żadnej dodatkowej prowizji za realizację wymiany z wpłatą szybkim przelewem zrealizowanym w ten sposób. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, a nie wiesz jak zaznaczyć szybki przelew w swoim banku, skontaktuj się z nami.

Powiązane

IOTA - opis kryptowaluty

Jak przebiega wymiana kryptowalut na PLN?

» więcej artykułów