theme switch

Zakup kryptowalut bez weryfikacji - czy jest to możliwe?

Jeśli planujemy wykonać zakup kryptowalut bez weryfikacji lub z weryfikacją to najprostszą i najszybszą metodą jest skorzystanie z kantoru kryptowalutowego. Środki po złożeniu zlecenia wysyłamy od ręki i trafają on na Twój własny, prywatny portfel. Dzięki prostemu interfejsowi nawet początkujące osoby bez problemu poradzą sobie z dokonaniem transakcji.

Zakup kryptowalut bez weryfikacji

Zakup kryptowalut bez weryfikacji jest to zagadnienie, które porusza bardzo szerokie grono użytkowników - zwłaszcza tych nowych, chcących nabyć swoje pierwsze kryptowaluty. Kiedyś proces ten był możliwy w praktycznie każdym miejscu, jednak już od wielu lat obowiązują w Europie, w tym także w Polsce, nowe przepisy prawne do których każda firma musi się dostosować. W związku z zaostrzeniem procedur AML (ang. anti-money laundering) oraz KYC (ang. know your customer) wszystkie kantory działające legalnie na terenie Unii Europejskiej zostały zobligowane do weryfikowania swoich użytkowników. Zakup bez weryfikacji ma wiele zalet, jak np. zachowanie względnej anonimowości, jednak jest on bardzo ograniczony do drobnych kwot oraz pojedynczych transakcji.

Proces weryfikacji, który trwa niezwykle szybko umożliwia nam natomiast nieograniczony handel dowolnymi kwotami. Kupno bitcoina obliguje użytkownika do potwierdzenia swoje tożsamości za pomocą dokumentu jakim może być dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy. Proces ten jest zautomatyzowany i trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut. Kantory kryptowalutowe w świetle nowych przepisów stały się instytucjami obowiązanymi, a więc objęte są tymi samymi regulacjami co banki oraz wszelakie instytucje płatnicze.

Korzystając z naszego kantoru kryptowalut masz gwarancję bezpieczeństwa. Wszystkie dane są chronione i nigdy nie zostaną wykorzystane w innym celu, niż weryfikacja tożsamości. Strona również posiada specjalne zabezpieczenia i certyfikaty, które nadają prywatność wszystkim informacjom i transakcjom jakie wykonujesz za jej pośrednictwem. Ponadto nie przechowujemy środków naszych użytkowników, ponieważ po wykonanej transakcji trafiają one bezpośrednio na adres podany przez użytkownika. Ponadto oprócz bitcoina dostępne jest wiele innych kryptowalut, których oferta często nie występuje w większości innych, mniej popularnych kantorów.

 

Powiązane

W jaki sposób manipuluje się kursem bitcoina?

Giełda binance wznawia depozyty i umożliwia ponowny handel

» więcej artykułów